Daugavas Vanagi ASV aicina visus interesentus piedalīties braucienos pa ASV ar Latvijas un Simtgades karogiem, tā popularizējot Latvijas vārdu ASV. Interesējieties pie savām vietējām Daugavas Vanagu apvienībām, vai kāds brauciens jau ir izplānots, vai organizējiet speciālus braucienus paši vai tāpat pielieciet Simtgades karogu braucot ikdienas gaitās un personīgos ceļojumos. Izbrauksim pēc iespējas vairāk ceļus ASV ar Simtgades karogiem!

Rakstiet This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., lai pasūtītu bezmaksas Simtgades karogus!

Braucienus atbalsta Daugavas Vanagi ASV un ALAs Simtgades fonds. 

  

 

 

Braucienu karte

 

• Akcijas nosaukums “100+ jūdzes Latvijai” – aicinām nobraukt 100 vai vairāk jūdzes ASV. Tas var būt gan vienā braucienā, gan vairākos.

• Piedalīties var ar jebkuru braucamo – motocikliem, mašīnām, laivām, ūdens motocikliem, zirgiem, velosipēdiem, utt. Pie katra braucamā jāpiesprauž 2 karogi – Latvijas un Simtgades. Ja nav pieejams Latvijas karogs, pietiek arī tikai ar Simtgades karogu.

• Pasākuma norises laiks ir no 1. jūnija līdz 18. novembrim. Braucienus var organizēt gan grupās, gan braukt individuāli.

• Lūdzam katrai grupai/indivīdam pēc brauciena caur e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. iesniegt ceļa maršrutu, dalībnieku skaitu, kādi braucamie piedalījušies, ko liksim kopējā Google kartē, lai var redzēt visus ceļus, ko karogi ir izbraukuši simtgades zīmē. 

• Katrai grupai lūdzam iesūtīt fotogrāfijas no braucieniem ievietošanai DV ASV mājas lapā un Facebook lapā.

Aicinām dalībniekus arī atbalstīt Daugavas Vanagu akciju “Ziedosim 100” - ziedosim $100 uz 100 gadiem 100 bērnu vajadzībām. Visi iegūtie līdzekļi tiks ziedoti bērniem Latvijā. Ziedojumu čeku rakstīt "Daugavas Vanagi ASV" ar norādi "Ziedosim 100 - karogi" un nosūtīt:

Ivars Zuševics
5438 Wild Rose Circle
Greendale, WI 53129

Pasūtot Simtgades karogus lūdzam norādīt nepieciešamo karogu skaitu un uz kādu adresi tos sūtīt. Karogi ir bezmaksas pateicoties ALAs Simtgades fonda un Daugavas Vanagu ASV atbalstam.

Kontaktpersona papildus informācijai un simtgades karogu pasūtīšanai:

Līga Nutere – This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

LogoDaugavas Vanagi, sasauksimies!